ESENCIÁLNE OLEJE doTERRA

Esenciálne oleje sú prírodné aromatické prchavé látky /silice/, ktoré sa nachádzajú v rôznych častiach rastlín – v kvetoch /levanduľa/, listoch /mäta/, v kmeni /cédrové drevo/, v živici stromov /kadidlo/,  koreňoch /zázvor/, semenách/koriander/, plodoch /citrónová kôra/ a v steblách /citrónová tráva/ rastlín. Používanie týchto olejov nie je len akýmsi novodobým módnym trendom, ale skrýva sa za tým oveľa viac. Je to prirodzená potreba dnešného človeka, siahať po 100% prírodných riešeniach, a vyhýbať sa produktom obsahujúcim syntetické a chemické zložky, ktoré majú pre náš organizmus nepriaznivé účinky.
Silu a pôsobenie esenciálnych olejov poznali už ľudia v dávnych civilizáciách. Využívali ich vo svojich skrášľovacích procedúrach, pri náboženských obradoch, pri príprave jedla a tiež pri liečení rôznych chorôb. Je dôležité si uvedomiť, že nie všetky éterické oleje ponúkané na trhu sú vytvorené rovnako. Čistota oleja sa môže meniť v závislosti od geografickej polohy, metód destilácie, počasia a ďalších faktorov. Pri procese získavania sa môže veľa účinných látok v oleji znehodnotiť a tým sa stratia požadované účinky.
Ak hľadáte aj vy účinné prírodné riešenia pre svoje zdravie, pridajte sa k nám a vyskúšajte na vlastnej koži  úžasné účinky čistých esenciálnych olejov nielen pre vaše telo, ale aj pre vašu dušu a emócie. Prevoňajte a ozdravte svoje bývanie s tými najkvalitnejšími, 100% čistými a účinnými esenciálnymi olejmi CPTG kvality od doTERRA. Sú to skutočné dary Zeme.

Najpredávanejšie

doTERRA ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV ELEVATION 15ml

doTERRA ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV ELEVATION 15ml

ELEVATION

RADOSTNÁ ZMES 15 ml

Táto zmes povznášajúcich esenciálnych olejov sa dokonale hodí na vzpruženie nálady, arómy a atmosféry. Ak potrebujete prírodnú vzpruhu, Elevation je ideálnym riešením.

• Povzbudzujúca a osviežujúca aróma

• Podporuje atmosféru vzpruženia

• Pozdvihuje náladu a zvyšuje chuť do života

skladom
64,33 €
doTERRA ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV PASSION 5ml

doTERRA ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV PASSION 5ml

dōTERRA PASSION™

INŠPIRUJÚCA ZMES 5 ml

Inšpirujúca zmes esenciálnych olejov rastlín a korení dōTERRA Passion vám pomôže znovu vdýchnuť do života iskru. So zmesou dōTERRA Passion nájdete odvahu skúsiť niečo nové a objavíte sviežu radosť z dobrých vecí, ktoré ste už v živote dosiahli.

• Produkuje radostnú arómu

• Podporuje sebaistotu a  psychickú odolnosť

• Zlepšuje náladu a zvyšuje sústredenie

skladom
65,67 €
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Copyright 2021 - 2023 © terra-mon.sk