ESENCIÁLNE OLEJE doTERRA

Esenciálne oleje sú prírodné aromatické prchavé látky /silice/, ktoré sa nachádzajú v rôznych častiach rastlín – v kvetoch /levanduľa/, listoch /mäta/, v kmeni /cédrové drevo/, v živici stromov /kadidlo/,  koreňoch /zázvor/, semenách/koriander/, plodoch /citrónová kôra/ a v steblách /citrónová tráva/ rastlín. Používanie týchto olejov nie je len akýmsi novodobým módnym trendom, ale skrýva sa za tým oveľa viac. Je to prirodzená potreba dnešného človeka, siahať po 100% prírodných riešeniach, a vyhýbať sa produktom obsahujúcim syntetické a chemické zložky, ktoré majú pre náš organizmus nepriaznivé účinky.
Silu a pôsobenie esenciálnych olejov poznali už ľudia v dávnych civilizáciách. Využívali ich vo svojich skrášľovacích procedúrach, pri náboženských obradoch, pri príprave jedla a tiež pri liečení rôznych chorôb. Je dôležité si uvedomiť, že nie všetky éterické oleje ponúkané na trhu sú vytvorené rovnako. Čistota oleja sa môže meniť v závislosti od geografickej polohy, metód destilácie, počasia a ďalších faktorov. Pri procese získavania sa môže veľa účinných látok v oleji znehodnotiť a tým sa stratia požadované účinky.
Ak hľadáte aj vy účinné prírodné riešenia pre svoje zdravie, pridajte sa k nám a vyskúšajte na vlastnej koži  úžasné účinky čistých esenciálnych olejov nielen pre vaše telo, ale aj pre vašu dušu a emócie. Prevoňajte a ozdravte svoje bývanie s tými najkvalitnejšími, 100% čistými a účinnými esenciálnymi olejmi CPTG kvality od doTERRA. Sú to skutočné dary Zeme.

Najpredávanejšie

doTERRA DIFÚZER PETAL

doTERRA DIFÚZER PETAL

DoTERRA Petal Diffuser 

  • Podstatný výstup hmly pomáha čistiť a zvlhčovať vzduch
  • 2, 6 a 12 hodiny nastavenia difúzorov
  • objem nádržky 150 ml
  • Voliteľné LED svetlo
vypredané
73,33 €
doTERRA esenciálny olej LEMONGRASS Citrónová tráva 15ml

doTERRA esenciálny olej LEMONGRASS Citrónová tráva 15ml

LEMONGRASS Citrónová tráva

Cymbopogon flexuosus | 15 ml

sa vďaka svojej jemnej citrónovej chuti a aróme už dlho používa v ázijskej a karibskej kuchyni a pýši sa mnohými výhodami, ktoré podporujú zdravie.

• Zmes so základovým olejom použite na upokojujúcu masáž

• Zvyšuje vnímavosť a podporuje pozitívne naladenie

• Dymové, bylinné dochucovadlo jedál

skladom
19,67 €
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Copyright 2021 - 2024 © terra-mon.sk